12. Tadeusz Stefan Kopczyński - Dzwonnica, 1934

    Hugo Ungewitter
    - Spotkanie w stepie,

    Roman Kramsztyk
    - Pejzaż z la Rochelle, lata 30. XX w.,

Nr katalogowy: 12

Tadeusz Stefan Kopczyński
Dzwonnica, 1934

olej, płótno / 41 x 33 cm
sygn. p.d.: Thadee Kopczyński 34

Cena wywoławcza:
2 800 zł
650 EUR
733 USD

Estymacja:
3 000 - 4 000 zł ●
697 - 929 EUR
786 - 1 048 USD

2 800 zł*
650 EUR
733 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.