13. Roman Kramsztyk - Pejzaż z la Rochelle, lata 30. XX w.

    Tadeusz Stefan Kopczyński
    - Dzwonnica, 1934,

    Zygmunt Menkes
    - Portret Ericha Cochna, 1936,

Proweniencja

Nr katalogowy: 13

Roman Kramsztyk (1885 - 1942)
Pejzaż z la Rochelle, lata 30. XX w.

olej, płótno / 40 x 50 cm
sygn. l.d.: Kramstyk

Cena wywoławcza:
70 000 zł
16 242 EUR
18 325 USD

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
18 562 - 23 202 EUR
20 943 - 26 179 USD

70 000 zł*
16 242 EUR
18 325 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.