18. Jerzy Kossak - Polowanie par force, 1935

    Stefan Filipkiewicz
    - Strumień w Olczy, 1929,

    Kazimierz Teofil Pochwalski
    - Nagie, 1945,

Nr katalogowy: 18

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Polowanie par force, 1935

olej, płótno / 47 x 34 cm
sygn. p.d.: Jerzy Kossak

Cena wywoławcza:
30 000 zł
6 961 EUR
7 854 USD

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł ●
8 121 - 9 281 EUR
9 163 - 10 472 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.