24. Roman Kramsztyk - Pejzaż prowansalski z kozami, ok. 1918-1921

    Włodzimierz Terlikowski
    - Róże, 1922,

    Władysław Czachórski
    - List miłosny, 1880,

Proweniencja

USA, kolekcja Toma Podla, kolekcja Władysława Wantuły (do 2000), kolekcja spadkobierców artysty

Nr katalogowy: 24

Roman Kramsztyk (1885 - 1942)
Pejzaż prowansalski z kozami, ok. 1918-1921

akwarela, gwasz, papier / 25 x 28,5 cm
niesygnowany

Cena wywoławcza:
2 500 zł
581 EUR
655 USD

Estymacja:
3 000 - 5 000 zł ●
697 - 1 161 EUR
786 - 1 309 USD

4 500 zł
1 045 EUR
1 179 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.