27. Rajmund Kanelba - Portret kobiety

    Tadeusz Styka
    - Portret młodej blondynki,

    Henryk (przyp.) Szczygliński
    - Pejzaż,

Proweniencja

Kolekcja prywatna, Polska

Nr katalogowy: 27

Rajmund Kanelba (1897 - 1960)
Portret kobiety

olej, sklejka / 61 x 50 cm
sygn. p.d.: Kanelba

Cena wywoławcza:
14 000 zł
3 249 EUR
3 665 USD

Estymacja:
17 000 - 20 000 zł ●
3 945 - 4 641 EUR
4 451 - 5 236 USD

14 000 zł*
3 249 EUR
3 665 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.