33. Roman Sielski - Pejzaż nadmorski

    Kazimierz Sichulski
    - Krzysia pod choinką,

    Władysław Skoczylas
    - Pejzaż z okolic Chianti,

Proweniencja

Nr katalogowy: 33

Roman Sielski (1903 - 1990)
Pejzaż nadmorski

olej, płótno / 42,5 x 51 cm
sygn. cyrylicą p.d. :R. Sielski

Cena wywoławcza:
4 000 zł
929 EUR
1 048 USD

Estymacja:
5 000 - 7 000 zł ●
1 161 - 1 625 EUR
1 309 - 1 833 USD

5 000 zł
1 161 EUR
1 309 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.