44. Stanisław Fabijański - Patrol napoleoński, 1891

    Jakub Zucker
    - Akt,

    Ludwik Gędłek
    - Koński targ na przedmieściach, 1881,

Proweniencja

Kolekcja prywatna, Polska

Nr katalogowy: 44

Stanisław Fabijański
Patrol napoleoński, 1891

olej, płótno / 70 x 53,5 cm
sygn. p.d.: Stanisław Fabijański 1891

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 857 EUR
2 095 USD

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł ●
2 321 - 2 785 EUR
2 618 - 3 142 USD

9 500 zł*
2 205 EUR
2 487 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.