47. Mary Litauer-Schneider - Paryż, 1932

    Rafał Malczewski
    - Pejzaż wiosenny,

    Wojciech Weiss
    - Pejzaż ze snopkami,

Proweniencja

Nr katalogowy: 47

Mary Litauer-Schneider
Paryż, 1932

olej, płótno / 70 x 89 cm
sygn. p.d.: Mery Litauer 1932

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 481 EUR
3 927 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł ●
4 177 - 4 641 EUR
4 713 - 5 236 USD

15 000 zł*
3 481 EUR
3 927 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.