50. Alfred Aberdam - Pejzaż

    Adolf Mosengel
    - Nad alpejskim jeziorem, 1875,

    Roman Kramsztyk
    - Portret młodej kobiety, ok. 1930-1932,

Nr katalogowy: 50

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
Pejzaż

olej, płótno / 24,5 x 33 cm
sygn. p.d.: Alfred Aberdam, na odwrocie odręczny napis: Alfred Aberdam Paris 3 rue des Lyonnais

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 857 EUR
2 095 USD

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł ●
2 321 - 2 785 EUR
2 618 - 3 142 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.