51. Roman Kramsztyk - Portret młodej kobiety, ok. 1930-1932

    Alfred Aberdam
    - Pejzaż ,

    Wincenty Wodzinowski
    - Czytający list,

Proweniencja

USA, kolekcja Toma Podla

Nr katalogowy: 51

Roman Kramsztyk (1885 - 1942)
Portret młodej kobiety, ok. 1930-1932

litografia, papier / 28,5 x 24,5 cm
sygn. p.d.: Kramstyk

Cena wywoławcza:
1 000 zł
233 EUR
262 USD

Estymacja:
2 000 - 2 500 zł ●
465 - 581 EUR
524 - 655 USD

3 100 zł
720 EUR
812 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.