55. Wiktor Korecki - Zachód słońca
Nr katalogowy: 55
Wiktor Korecki (1890 - 1980)
Zachód słońca
olej, płótno / 62 x 121 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI
- Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 625 EUR
1 833 USD
- Estymacja:
8 000 - 10 000 zł ●
1 857 - 2 321 EUR
2 095 - 2 618 USD
Old Masters - review z oferty galerii
4 lutego 2020 r. godz. 19.00
22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.