57. Aleksander (Oleksa Nowakiwskij) Nowakowski - Wiejskie podwórko

    Jan Stanisławski
    - Kapliczka z figurą św. Jana Nepomucena, koniec XIX w.,

    Mojżesz Kisling
    - Portret rudowłosej dziewczyny, 1943,

Nr katalogowy: 57

Aleksander (Oleksa Nowakiwskij) Nowakowski
Wiejskie podwórko

olej, tektura / 14,7 x 19,5 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: Aleksi Nowakowski oraz l.d. monogram artysty: ON

Cena wywoławcza:
4 000 zł
929 EUR
1 048 USD

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł
1 393 - 1 857 EUR
1 571 - 2 095 USD

4 200 zł
975 EUR
1 100 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.