60. Eugeniusz Eibisch - Martwa natura z kwiatami

    Józef Chełmoński
    - Pejzaż,

    Ignacy Zygmuntowicz
    - Sanna,

Nr katalogowy: 60

Eugeniusz Eibisch (1896 - 1987)
Martwa natura z kwiatami

olej, płótno / 47 x 39 cm
sygn. l.d.: EEibische

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 625 EUR
1 833 USD

Estymacja:
9 000 - 12 000 zł ●
2 089 - 2 785 EUR
2 357 - 3 142 USD

10 000 zł
2 321 EUR
2 618 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.