71. Zygmunt Szreter - Rzeźby na stole artysty

    Leopold Gottlieb
    - Portret Georges'a Bohna, ok. 1926,

    Jerzy Kożuchowski
    - Kirasjer na warcie,

Proweniencja

Kolekcja prywatna, Polska

Nr katalogowy: 71

Zygmunt Szreter
Rzeźby na stole artysty

olej, płótno / 49 x 65 cm
sygn. p.d.: Z.Szreter

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 785 EUR
3 142 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 481 - 4 177 EUR
3 927 - 4 713 USD

12 000 zł*
2 785 EUR
3 142 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.