2. Leopold Levy - PEJZAŻ MIEJSKI

    Czesław Zawadziński
    - KWIATY,

    Fryderyk Hayder
    - Portret kobiety, 1968,

Nr katalogowy: 2

Leopold Levy (1840 - 1904)
PEJZAŻ MIEJSKI

olej, sklejka / 46 x 55 cm
sygn. p.d.: Leopold Levy

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 785 EUR
3 142 USD

Estymacja:
14 000 - 16 000 zł
3 249 - 3 713 EUR
3 665 - 4 189 USD

12 000 zł
2 785 EUR
3 142 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.