3. Aleksander Świeszewski - Pejzaż alpejski, 1879

    Józef Jaroszyński
    - Stadnina na kresach,

    Władysław Czachórski
    - Wnętrze klasztoru,

Proweniencja

Desa Unicum, aukcja 15.12.2011, poz. 34

Nr katalogowy: 3

Aleksander Świeszewski (1839 - 1895)
Pejzaż alpejski, 1879

olej, płótno / 62 x 108 cm
sygn.p.d.: A.Świeszewski 1879 Munchen

Estymacja:
300 000 - 400 000 zł
69 606 - 92 808 EUR
76 143 - 101 523 USD

230 000 zł*
53 365 EUR
58 376 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE