28. Rajmund Kanelba - Kwiaty, ok. 1925-1928

    Wiktor Korecki
    - Pejzaż zimowy,

    Rajmund Kanelba
    - Victory day, 1945,

Proweniencja

Gdańsk, kolekcja prywatna
Polswiss Art, aukcja 21.12.1991, poz. 37

Katalog 12 Dom Aukcyjny Polswiss Art, Warszawa, 21 grudnia 1991, poz 37.

Nr katalogowy: 28

Rajmund Kanelba (1897 - 1960)
Kwiaty, ok. 1925-1928

olej, płótno / 73 x 60 cm
sygn.p.d.: Kanelba

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł ●
4 641 - 6 961 EUR
5 077 - 7 615 USD

25 000 zł
5 801 EUR
6 346 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE