29. Rajmund Kanelba - Victory day, 1945

    Rajmund Kanelba
    - Kwiaty, ok. 1925-1928,

    Tadeusz Makowski
    - Portret dziewczynki w kapeluszu, ok. 1922,

Proweniencja

Gdańsk, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 29

Rajmund Kanelba (1897 - 1960)
Victory day, 1945

olej, deska / 40,5 x 30,5 cm
sygn.p.g.: Kanelba na odwrocie data: 1945, nalepka z odręcznym opisem pracy: "Victory day" by R. Kanelba 15 Bolton Studios (…) oraz uszkodzona nalepka firmy Doig Wilson & Wheatley z Edynburga

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 801 - 8 121 EUR
6 346 - 8 884 USD

30 000 zł
6 961 EUR
7 615 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE