41. Jan Szancenbach - Martwa natura

    Henryk Epstein
    - Las,

    Joachim Weingart
    - Martwa natura,

Nr katalogowy: 41

Jan Szancenbach (1928 - 1998)
Martwa natura

olej, płótno / 60 x 92 cm
sygn.p.d.: Szancenbach

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł ●
4 641 - 6 961 EUR
5 077 - 7 615 USD

25 000 zł
5 801 EUR
6 346 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE