84. Władysław Jackiewicz - Obraz LVIII, 1990

    Zbylut Grzywacz
    - z cyku Skulona, 1999,

    Mikołaj Kochanowski
    - Ucieczka - złote, czerwone, 1973,

Sopot, Władysław Jackiewicz, Malarstwo, Państwowa Galeria Sztuki, 2004.

Władysław Jackiewicz, Nagroda im. Kazimierza Ostrowskiego za 2006 rok, Gdańsk, 2007, s. 16.
Władysław Jackiewicz, Malarstwo, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 2004, s. 18.

Nr katalogowy: 84

Władysław Jackiewicz (1924 - 2016)
Obraz LVIII, 1990

olej, płótno / 150 x 120 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz

Estymacja:
16 000 - 20 000 zł ●
3 713 - 4 641 EUR
4 061 - 5 077 USD

18 000 zł
4 177 EUR
4 569 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE