86. Stefan Krygier - Tancerki, 1994

    Mikołaj Kochanowski
    - Ucieczka - złote, czerwone, 1973,

    - Pani Zofia, 1990,

Nr katalogowy: 86

Stefan Krygier (1923 - 1997)
Tancerki, 1994

olej, płótno / 120 x 92 cm
sygn. p.d.: S. Krygier 94, opisany na odwrocie: "TANCERKI"-SYMULT.-120 x 92-1994. oraz nalepka z opisem pracy

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł ●
11 601 - 16 242 EUR
12 691 - 17 767 USD

55 000 zł
12 762 EUR
13 960 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE