87. Edward Dwurnik - Pani Zofia, 1990

    Stefan Krygier
    - Tancerki, 1994,

    - Polak - Katolik - Antysemita, 2006,

Proweniencja

Białystok, kolekcja prywatna
Zakup od artysty

Sportowcy. Edward Dwurnik, red. Pola Dwurnik, Warszawa, 2011, s. 453
Edward Dwurnik, wyd. Galeria Opera, Warszawa, 2016-2017, s. 17.

Nr katalogowy: 87

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Pani Zofia, 1990

olej, płótno / 146 x 114 cm
sygn. p.d.: 1990 / E. DWURNIK na odwrocie flamastrem numer 1556 oraz E.DWURNIK 1990 NR.XV.245. 1556 PANI ZOFIA

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł ●
16 242 - 20 882 EUR
17 767 - 22 843 USD

65 000 zł*
15 082 EUR
16 498 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE