88. Edward Dwurnik - Polak - Katolik - Antysemita, 2006

    - Pani Zofia, 1990,

    - Plac Zamkowy, 2017,

Proweniencja

Białystok, kolekcja prywatna
Zakup od artysty

Warszawa, Edward Dwurnik, Galeria Opera, 2016-2017.

Edward Dwurnik, wyd. Galeria Opera, Warszawa, 2016-2017, s. 17

Nr katalogowy: 88

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Polak - Katolik - Antysemita, 2006

olej, płótno / 146 x 114 cm
sygn. p.d.: 2006 E.DWURNIK na odwrocie: 2006 E.DWURNIK "Polak- Katolik-Antysemita" NR:XV-336-3485 c.d. na blejtramie =Polak- Katolik- Antysemita= XV-cd-336-3485

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł ●
16 242 - 20 882 EUR
17 767 - 22 843 USD

80 000 zł
18 562 EUR
20 305 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE