89. Edward Dwurnik - Plac Zamkowy, 2017

    - Polak - Katolik - Antysemita, 2006,

    - Gry wojenne, 2014,

Nr katalogowy: 89

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Plac Zamkowy, 2017

olej, płótno / 65 x 81 cm
sygn. p.d.: 2017 E. DWURNIK opisany z tyłu: 2017 E. DWURNIK "PLAC ZAMKOWY" NR: XI-878-7275 (do obrazu dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez Edwarda Dwurnika)

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 961 - 9 281 EUR
7 615 - 10 153 USD

38 000 zł
8 817 EUR
9 645 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE