90. Włodzimierz Pawlak - Gry wojenne, 2014

    - Plac Zamkowy, 2017,

    - Notatka o sztuce, 2016,

Nr katalogowy: 90

Włodzimierz Pawlak (1957)
Gry wojenne, 2014

olej, płótno / 110 x 130 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK GRY WOJENNE 110 X 130 2014

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł
5 801 - 6 961 EUR
6 346 - 7 615 USD

25 000 zł
5 801 EUR
6 346 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE