91. Włodzimierz Pawlak - Notatka o sztuce, 2016

    - Gry wojenne, 2014,

    Tadeusz Dominik
    - Pejzaż, 1994,

Nr katalogowy: 91

Włodzimierz Pawlak (1957)
Notatka o sztuce, 2016

olej, płótno / 130 x 110 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK NOTATKA O SZTUCE 130 X 110 2016

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 961 - 9 281 EUR
7 615 - 10 153 USD

34 000 zł
7 889 EUR
8 630 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE