11. Józef Rapacki - Pejzaż, 1919

    Bronisława Rychter-Janowska
    - Dwór o zachodzie słońca, 1920,

    Jacek Malczewski
    - Dziesiąta Muza, 1918 – 1919,

Proweniencja

Nr katalogowy: 11

Józef Rapacki (1871 - 1929)
Pejzaż, 1919

olej, płótno / 55 x 77 cm
sygn. p.d.: JÓZEF RAPACKI 1919.

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 883 - 10 136 EUR
8 664 - 11 139 USD

38 000 zł
8 559 EUR
9 406 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.