32. Mojżesz Kisling - Marseille, 1950

    Mojżesz Kisling
    - Mimozy, 1947,

    Mojżesz Kisling
    - Brunetka,

Nr katalogowy: 32

Mojżesz Kisling (1891 - 1953)
Marseille, 1950

litografia barwna, papier / 59 x 41 cm w świetle oprawy
sygn. na kamieniu l.d.: Kisling na kamieniu p.d.: Marseille 1950 pod kamieniem l.d.: 30/150 pod kamieniem p.d. sucha pieczęć Atelier Kisling podpisana przez Jeana Kislinga

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł ●
1 352 - 1 802 EUR
1 486 - 1 981 USD

11 000 zł
2 478 EUR
2 723 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.