43. Czesław Rzepiński - Kwiaty

    Jankiel Adler
    - Dwie postacie, 1944,

    Bogusław Szwacz
    - Pieta, 1946,

Proweniencja

Gdańsk, kolekcja prywatna

Rempex, aukcja 16.12.1998, poz. 281

Nr katalogowy: 43

Czesław Rzepiński (1905 - 1995)
Kwiaty

olej, płótno / 54,5 x 73,5 cm
sygn. u dołu Rzepiński

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
2 703 - 3 379 EUR
2 971 - 3 713 USD

10 000 zł*
2 253 EUR
2 476 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.