44. Bogusław Szwacz - Pieta, 1946

    Czesław Rzepiński
    - Kwiaty,

    Władysław Strzemiński
    - Głowa Murzyna (Wyzysk kolonialny), 1949,

Proweniencja

Poznań, Bogusław Szwacz. Prace z lat 50., CK Zamek, 18.01-07.02.2007.

Poznań, Bogusław Szwacz. Liczy się tylko abstrakcja! Prace z lat 40. i 50., Galeria Piekary, 06.05-10.06.2016.

Bogusław Szwacz. Prace z lat 50. [katalog wystawy], CK Zamek, Poznań, 2007.

Poznań, Bogusław Szwacz. Liczy się tylko abstrakcja! Prace z lat 40. i 50. [katalog wystawy], Galeria Piekary, 2016, poz. kat. 1, reprodukcja s. 141.

Nr katalogowy: 44

Bogusław Szwacz (1912 - 2009)
Pieta, 1946

olej, płótno / 104 x 138 cm
sygn. p.g.: Szwacz 46

Estymacja:
70 000 - 100 000 zł ●
15 766 - 22 523 EUR
17 327 - 24 753 USD

80 000 zł
18 019 EUR
19 802 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.