50. Rajmund Ziemski - PEJZAŻ 4/65, 1965

    Piotr Potworowski
    - Kompozycja, ok. 1960,

    Rajmund Ziemski
    - Pejzaż, lata 60. XX w.,

Proweniencja

USA, Washington Gallery of Art.

Nr katalogowy: 50

Rajmund Ziemski (1930 - 2005)
PEJZAŻ 4/65, 1965

olej, płótno / 90 x 70 cm
sygn. i opisany na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI 4 PEJZAŻ 4/65 90 x 70 1965 na blejtramie nalepka eksportowa potwierdzająca wywóz do Washington Gallery of Art

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 505 - 5 631 EUR
4 951 - 6 189 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.