51. Rajmund Ziemski - Pejzaż, lata 60. XX w.

    Rajmund Ziemski
    - PEJZAŻ 4/65, 1965,

    Tadeusz Kantor
    - Object picturel, 1964,

Proweniencja

kolekcja rodziny Rakusa-Suszczewski, podarunek od artysty

Nr katalogowy: 51

Rajmund Ziemski (1930 - 2005)
Pejzaż, lata 60. XX w.

tusz, gwasz, papier / 35 x 50 cm

Estymacja:
4 000 - 7 000 zł ●
901 - 1 577 EUR
991 - 1 733 USD

4 000 zł
901 EUR
991 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.