58. Mieczysław Janikowski - Essa, 1962

    Danuta Lewandowska
    - Kompozycja nr 1, 1975,

    Kajetan Sosnowski
    - Z cyklu: Układy równowartościowe, ok. 1980,

Proweniencja

Paryż, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 58

Mieczysław Janikowski
Essa, 1962

olej, płótno / 58 x 114 cm
sygn. na odworocie: "ESSA" M. Janikowski 1962

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł ●
7 883 - 9 010 EUR
8 664 - 9 901 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.