64. Jan Dobkowski - Świat III, 1982

    Tadeusz Dominik
    - Krajobraz, lata 70. XX w.,

    Jan Dobkowski
    - Świat IV, 1982,

Proweniencja

Nr katalogowy: 64

Jan Dobkowski (1942)
Świat III, 1982

akryl, płótno / 148 x 98 cm
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski Świat III, 1982 148x98cm Acryl

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 757 - 9 010 EUR
7 426 - 9 901 USD

36 000 zł
8 109 EUR
8 911 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.