68. Stefan Krygier - Wyznaczanie przestrzeni V, 1977

    Magdalena Abakanowicz
    - Kroczący, 1998,

    Ryszard Winiarski
    - Series 2, 1973,

Proweniencja

kolekcja rodziny artysty

The Pseudogroups of Stefan Krygier, Green Point Projects, Nowy Jork, maj-czerwiec, 2018.

Bartelik M., The Pseudogroups of Stefan Krygier [katalog wystawy], Green Point Projects, Nowy Jork, 2018, s. 55.

Nr katalogowy: 68

Stefan Krygier (1923 - 1997)
Wyznaczanie przestrzeni V, 1977

olej, płótno / 44,5 x 44,5 cm
sygn. p.d.: S. Krygier /77 na odwrocie: "Wyznaczanie przestrzeni V" 1977

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł ●
4 055 - 4 505 EUR
4 456 - 4 951 USD

25 000 zł
5 631 EUR
6 189 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.