72. Zofia Artymowska - Poliformy LXXXXVII "Przypomnienie Orientu", 1982

    Halina Wrzeszczyńska
    - Z cyklu: Ewolucja II, 1973,

    Victor Vasarely
    - Yablapur, 1960-1990,

Chełm, Galeria 72 Muzeum Ziemi Chełmskie, Zofia i Roman Artymowscy. Malarstwo grafika collage, 24.08 - 31.10.2018

Wrocław, Akademia Sztuk Pięknych, Zofia Artymowska. Nieskończona geometria, 10.11.2017 - 15.03.2018

Gdańsk, Muzeum Narodowe. Oddział Zielona Brama, Zofia Artymowska. Przestrzeń i konstrukcja, 14.07 - 10.09.2017

Nr katalogowy: 72

Zofia Artymowska (1923 - 2000)
Poliformy LXXXXVII "Przypomnienie Orientu", 1982

akryl, płótno / 130 x 110 cm
sygn. na odwrocie: Zofia ARTYMOWSKA Poliformy LXXXXVII, „Przypomnienie Orientu”, 1982, akryl nalepka na listwie blejtramu Muzeum Narodowego w Gdańsku z wystawy „Legendarna Młoda Polska” z 2017 roku

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
13 514 - 18 019 EUR
14 852 - 19 802 USD

70 000 zł
15 766 EUR
17 327 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.