85. Edward Dwurnik - Abstrakcja / Ateny, 2016

    Tomasz Ciecierski
    - Piramidy, 1984,

    - Kółko i krzyżyk, 2011,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna zakup od artysty

Nr katalogowy: 85

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Abstrakcja / Ateny, 2016

akryl, płótno / 210 x 150 cm
sygn. na odwrocie: 2016 E.DWURNIK "OBRAZ NR 368 NR: XXV - 368 -5678 2014 E.DWURNIK+ JOANNA "ATENY" NR: IX-1785- 4954

Estymacja:
40 000 - 60 000 zł ●
9 010 - 13 514 EUR
9 901 - 14 852 USD

55 000 zł
12 388 EUR
13 614 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.