89. Franciszek Starowieyski - Paskudztwo świata po upadku antyku, 2008

    Tomasz Sętowski
    - Spektakl, 1992,

    Władysław Jackiewicz
    - Bez tytułu,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 10.06.2014, poz. 68

Nr katalogowy: 89

Franciszek Starowieyski (1930 - 2009)
Paskudztwo świata po upadku antyku, 2008

pastel, papier / 73 x 110 cm
sygn. monogramem wiązanym: FS1708

Estymacja:
32 000 - 40 000 zł ●
7 208 - 9 010 EUR
7 921 - 9 901 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.