14. Jan Kotowski - Orka, 1928

    Witold Rzegociński
    - Scena w izbie,

    Władysław Lam
    - Dziewczynka z lalką,

Proweniencja

Nr katalogowy: 14

Jan Kotowski (1885 - 1960)
Orka, 1928

olej, płótno / 101 x 112 cm
sygn. p.d.: jan Kotowski 1928

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł ●
1 774 - 2 218 EUR
2 084 - 2 605 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67