15. Władysław Lam - Dziewczynka z lalką

    Jan Kotowski
    - Orka, 1928,

    Artysta nieokreślony (Szkoła Zakopiańska)
    - Siewca, lata 30. XX w.,

Proweniencja

Desa, 06.06.1991, poz. 55

Nr katalogowy: 15

Władysław Lam (1893 - 1984)
Dziewczynka z lalką

pastel, karton / 80 x 59 cm
sygn. p.d.: LAM. W

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł ●
8 870 - 11 087 EUR
10 417 - 13 021 USD

40 000 zł
8 870 EUR
10 417 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67