25. Olga Boznańska - Smoczy Zaułek, ok. 1890

    Henryk Kuna
    - Głowa dziewczynki w kapturku, 1910,

    Szymon Mondzain
    - Widok Algieru z bazyliką Notre Dame D'Afrique,

Nr katalogowy: 25

Olga Boznańska (1865 - 1940)
Smoczy Zaułek, ok. 1890

olej, płótno / 41 x 27 cm
sygn. l.d.: Olga Boznańska, na odwrocie papierowa nalepka z napisem atramentem: 113/ Boznańska/ napis nieczytelny
(Praca posiada espertyzę dr. Ewy Bobrowskiej z 2008 roku)

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł
15 522 - 19 956 EUR
18 230 - 23 438 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67