32. Bernard Frydrysiak - Autoportret, 1935

    Cybis Hanna Rudzka
    - Kwiaty,

    Mieczysław Serwin-Oracki
    - Akt na szarym tle, 1940,

Nr katalogowy: 32

Bernard Frydrysiak
Autoportret, 1935

olej, płótno / 80 x 65 cm
sygn.p.d.: 1935 B.FRYDRYSIAK, na odwrocie: Bernard Frydrysiak Autoportret 1935, na odwrocie papierowa nalepka z Memorial Art Museum

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 544 - 7 761 EUR
6 511 - 9 115 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67