33. Mieczysław Serwin-Oracki - Akt na szarym tle, 1940

    Bernard Frydrysiak
    - Autoportret, 1935,

    Lazare Volovick
    - Akt,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna (zakup Polswissart 2007)

Nr katalogowy: 33

Mieczysław Serwin-Oracki (1912 - 1947)
Akt na szarym tle, 1940

olej, płotno / 73 x 60 cm
sygn.p.d.: M.Oracki-Serwin KRAKÓW 1940

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 544 - 6 652 EUR
6 511 - 7 813 USD

30 000 zł
6 652 EUR
7 813 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67