47. Henryk Płóciennik - Wiosenny nastrój, 1989

    Judyta Sobel
    - Martwa natura, 1960,

    Zbigniew Makowski
    - Et omnia pergunt ad unum locum, 1972,

Nr katalogowy: 47

Henryk Płóciennik
Wiosenny nastrój, 1989

olej, płótno / 65 x 54 cm
sygn. l.d.: PŁÓCIENNIK, 89, na odwrocie: HENRYK PŁÓCIENNIK „WIOSENNY NASTRÓJ" PLEJ PŁÓTNO 65x54, 1989 r.

Estymacja:
12 000 - 18 000 zł ●
2 661 - 3 992 EUR
3 125 - 4 688 USD

10 000 zł
2 218 EUR
2 605 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67