48. Zbigniew Makowski - Et omnia pergunt ad unum locum, 1972

    Henryk Płóciennik
    - Wiosenny nastrój, 1989,

    Salvador Dali
    - Zestaw czterech prac z cyklu FlorDali, 1969,

Proweniencja

Paryż, Galeria Jeanne Bucher

Nr katalogowy: 48

Zbigniew Makowski (1930 - 2019)
Et omnia pergunt ad unum locum, 1972

gwasz, papier / 56 x 76 cm
sygn. l. g.: Zbigniew Makowksi, 1972, na odwrocie nalepka Galerii Jeanne Bucher

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł ●
6 652 - 7 761 EUR
7 813 - 9 115 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67