54. Julian Stańczak - Forward glow, 1980

    Adolf Luther
    - Spiegelobjekt, 1968,

    Richard Anuszkiewicz
    - Red to blue portal,

Proweniencja

Nowy Jork, Galeria Mitchell-Innes & Nash

Nr katalogowy: 54

Julian Stańczak (1928 - 2017)
Forward glow, 1980

akryl, płótno / 81,3 x 81,6 cm
sygn. na odwrocie: Julian Stańczak 1980 oraz nalepka: Mitchell-Innes & Nash

Estymacja:
150 000 - 200 000 zł ●
33 260 - 44 346 EUR
39 063 - 52 084 USD

160 000 zł
35 477 EUR
41 667 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67