78. Jan Dobkowski - Embrion chce żyć, 1969

    Koji Kamoji
    - Łódki z trzciny, 1997-2006,

    Piotr Młodożeniec
    - Przejście, 1989,

Proweniencja

Nr katalogowy: 78

Jan Dobkowski (1942)
Embrion chce żyć, 1969

olej , płótno / 198 x 145cm
sygn. na odwrocie: JAN DOBKOWSKI (DOBSON) „EMBRION CHCE ŻYĆ" 1969

Estymacja:
75 000 - 90 000 zł ●
16 630 - 19 956 EUR
19 532 - 23 438 USD

80 000 zł
17 739 EUR
20 834 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67