87. Stanisław Baj - Rzeka Bug, 2020

    Tadeusz Dominik
    - Pejzaż, 2010,

    Marcin Maciejowski
    - Monika maluje NATO bombarduje, 1999,

Szczebrzeszyn, Festiwal Języka Polskiego, 2020

Nr katalogowy: 87

Stanisław Baj
Rzeka Bug, 2020

olej, płótno / 60 x 120 cm
sygn. p.d.: S. Baj oraz na odwrocie: Stanisław Baj „Rzeka Bug” 2020

Estymacja:
15 000 - 25 000 zł ●
3 326 - 5 544 EUR
3 907 - 6 511 USD

25 000 zł
5 544 EUR
6 511 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67