88. Marcin Maciejowski - Monika maluje NATO bombarduje, 1999

    Stanisław Baj
    - Rzeka Bug, 2020,

    Igor Mitoraj
    - Les mains, 1978,

Proweniencja

Warszawa, Galeria Fibak

Nr katalogowy: 88

Marcin Maciejowski (1974)
Monika maluje NATO bombarduje, 1999

olej płótno / 65 x 89 cm
sygn. na odwrocie : M. MACIEJOWSKI 99

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
13 304 - 17 739 EUR
15 625 - 20 834 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67