4. Stanisław Wolski - Wędrowni grajkowie

    Władysław Szerner
    - Zapytanie o drogę,

    Jan Styka
    - Dom rodzinny,

Nr katalogowy: 4

Stanisław Wolski (1859 - 1894)
Wędrowni grajkowie

olej, płótno / 56 x 98 cm
sygn. p.d.: Stanisław Wolski

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł
17 898 - 22 372 EUR
21 221 - 26 526 USD